به منظور :
- ثبت نام در کنفرانس
- ارسال مقاله یا مقالات خود به دبیرخانه کنفرانس
- شرکت در کنفرانس
- شرکت در کارگاه آموزشی
- پرداخت هزینه و یا ثبت فیش
- و ...

پس از ثبت نام ایمیلی حاوی لینک فعالسازی برای شما ارسال می شود، شما باید بر روی لینک موجود در ایمیل کلیک کنید تا اکانت شما فعال شود و بتوانید از طریق صفحه ورود وارد سایت شوید.
در صورتی که ثبت نام همچنان نکرده اید جهت ثبت نام و شرکت در مسابقات، اینجا کلیک کنید.

- در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید، جهت ارسال رمز عبور جدید اینجا کلیک کنید.
- در صورتی که در امر ثبت نام یا در مراحل پرداخت دچار مشکل شده اید، اینجا کلیک کنید.
- در صورتی که در هنگام ثبت نام مشخصات خود را اشتباه وارد کردید، میتوانید با ورود به سیستم آنها را ویرایش کنید.

آخرین اخبار و اطلاعیه‌ها

اطلاعیه شماره 9

باتوجه به درخواست مکرر پژوهشگران و دانشجویان، مبنی بر تمدید مهلت ارسال مقالات آن دسته از عزیزانی که موفق به ارسال مقالات خود نشده‌اند می‌توانند تا تاریخ ۲۵ مهر از طریق وب سایت همایش به دبیرخانه ارسال کنند.
این تاریخ به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.
همچنین داوری مقالات ۳۰ مهرماه اعلام خواهد شد.

اطلاعیه شماره 8

با‌ توجه به پایان مهلت ارسال چکیده مقالات، کلیه پژوهشگران و دانشجویانی که موفق به ارسال چکیده مقالات نشده‌اند می‌توانند مقالات کامل خود را تا تاریخ ۳۰ شهریور ماه از طریق وب سایت همایش به دبیر خانه ارسال کنند.
بدیهی است با توجه به تمدید مهلت ارسال مقالات تا ۳۰ شهریور‌‌ و زمان بر بودن داوری مقالات این تاریخ به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

اطلاعیه شماره 7

نتایج چکیده مقالات پانزدهمین همایش علمی دانشجویی مهندسی مواد متالورژی ایران از طریق پنل کاربری سایت همایش و ایمیل‌های ثبت شده شرکت‌کنندگان قابل مشاهده می‌باشد.

اطلاعیه شماره 6

با توجه به در خواست‌های مجدد شرکت‌کنندگان محترم مبنی بر تمدید مهلت ارسال چکیده مقالات بدین وسیله به اطلاع می‌رساند این مهلت تا 10 مردادماه تمدید شد. بدیهی است این تاریخ به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

اطلاعیه شماره 5

با توجه به هم زمانی ایام ماه مبارک رمضان و امتحانات پایان ترم با زمان ارسال چکیده مقالات و درخواست‌های مکرر شرکت کنندگان محترم مبنی بر تمدید این مهلت، بدین وسیله به اطلاع می‌رساند مهلت ارسال چکیده مقالات تا ۲۰ تیرماه تمدید گردید.

اطلاعیه شماره 4

دبیرخانه پانزدهمین همایش علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی ایران در نظر دارد جهت تشکیل حلقه انجمن‌های علمی در این همایش شرایط ویژه‌ای را برای دبیران و اعضای اصلی انجمن‌های علمی فراهم سازد.
۵۰ درصد تخفیف در مقاله اول، ۷۵ درصد تخفیف در مقاله دوم به بعد
اعضا و دبیران علمی می‌توانند معرفی نامه خود را از طریق پنل کاربری سایت رسمی همایش آپلود نمایند و از این تخفیف برخوردار شوند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از ای دی و ایمیل زیر اقدام نمایید.

cmat@iromes.ir
CMAT2018_Support@

اطلاعیه شماره 3

فرایند ثبت نام پانزدهمین همایش علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی

به اطلاع کلیه علاقه‌مندان به شرکت در پانزدهمین همایش علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی می‌رساند، فرایند ارسال چکیده مقالات از تاریخ 1 اردیبهشت ماه 1397 آغاز شده و در تاریخ 31 خرداد ماه 1397 به پایان می‌رسد.
شما عزیزان برای ارسال چکیده خود می‌توانید به سایت رسمی همایش مراجعه کرده و پس از ثبت نام و ورود به پنل کاربری چکیده مقاله خود را ارسال کنید.
پس از دریافت چکیده مقالات از شرکت کنندگان، نتایج داوری چکیده 30 تیر ماه 1397 در سایت رسمی همایش اعلام خواهد شد.
بلافاصله پس از اعلام نتایج داوری مقالات نفرات برگزیده می‌توانند تا تاریخ 10 شهریور ماه 1397 اقدام به ارسال مقاله کامل نمایند.
در روز 30 شهریور ماه 1397 مقالات تایید شده در دو بخش پوستر و ارائه شفاهی معرفی خواهند شد.
بعد از اعلام نتایج مقالات تایید شده شرکت‌کنندگان نهایی می‌توانند ضمن پرداخت هزینه همایش اقدام به ارسال فایل ارائه شفاهی یا پوستر خود تا تاریخ 25 مهرماه 1397 نمایند.
همچنین اخرین مهلت ثبت نام در همایش با ارائه مقاله تا 10 ابان ماه و اخرین مهلت ثبت نام در همایش بدون ارائه مقاله تا 15 ابان ماه 1397 می‌باشد.
پانزدهمین همایش علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی در تاریخ 22 و 23 ابان ماه 1397 به میزبانی دانشگاه ازاد اسلامی واحد کرج برگزار می‌شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از ایمیل و ای دی زیر اقدام نمایید.

cmat@iromes.ir
CMAT2018_Support@

اطلاعیه شماره 2

جهت دریافت شیوه نامه (فرمت) نگارش چکیده و شیوه نامه (فرمت) نگارش مقاله و شیوه نامه (فرمت) ارائه مقاله می‌توانید از لینک دانلود زیر استفاده نمایید. لازم به ذکر است رعایت شیوه نامه (فرمت) ارائه مقالات الزامیست.

لینک دانلود

اطلاعیه شماره 1

با توجه به امکان فیلترینگ دائمی تلگرام کادر اجرایی پانزدهمین همایش علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی هیچ گونه فعالیتی در پیام رسان‌های داخلی نخواهد داشت.
از این رو می‌توانید اطلاعات لازم را در اینستاگرام و وب سایت رسمی همایش به ادرس‌های زیر بدست آورید.

cmat.iromes.ir
instagram.com/cmat_iromes

معرفی اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی

اتحادیه‌های انجمن‌های علمی دانشجویی، تشکل‌هایی هستند که با حضور داوطلبانه انجمن‌های علمی دانشجویی یک رشته از دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی مختلف کشور به منظور انجام فعالیت‌های علمی کلان تشکیل می‌شوند. هدف از تشکیل چنین اتحادیه‌هایی ایجاد زمینه ی مناسب برای تجلی استعدادها و برانگیختن روحیه‌ی خلاقیت و شکوفایی علمی دانشجویان، بسط و گسترش فرهنگ مشارکت، همکاری، رقابت بين دانشجويان، ايجاد چارچوب و يرنامه مشخص براي فعالیت‌های علمی و پژوهشی دانشجویان، مدیریت، هماهنگی و نظارت بر فعالیت‌ها و حمایت از حقوق انجمن‌های علمی، حمایت مالی و معنوی از طرح‌های علمی و پژوهشی دانشجویان، فارغ التحصیلان، نخبگان و مخترعان، ایجاد زمینه‌ی مناسب در…

ادامه...

معرفی همایش علمی دانشجویی مهندسی مواد

“سلسله همایشهای علمی دانشجویی مهندسی مواد” از سال 1380 با هدف گردهمایی دانشگاهیان و صنایع مرتبط با مهندسی متالورژی به وجود آمد. در این همایش‌ها در کنار ارائه مقالات تخصصی، کارگاه‌های آموزشی و نشست‌های فنی برگزار می‌شد تا جامعه دانشگاهی و صنعتی کشور، فرصتی برای تبادل نظر و تعامل سازنده بدست آورند. این همایش، اولین فعالیت اتحادیه انجمن‌های علمی متالورژی کشور بود که بعدها به “سازمان علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی” موسوم شد.
در سال‌های آغازین، محوریت کار سازمان بر اجرای هر چه بهتر همایش به عنوان فعالیت اساسی و برند مجموعه بود و هر ساله، یکی از دانشگاه‌های برتر کشور آن را میزبانی...

ادامه...

دانشگاه کرج

معرفی:
دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج با مساحت ۴۷ هکتار در شمال شرقی گوهر دشت (رجایی شهر) کرج واقع شده است و در دامنه کوه پایه‌های البرز قرار دارد. ۶۱۶ استاد عضو هیأت علمیو ۷۰۱ کارمند در بخش‌های مختلف دانشگاه به کار اشتغال دارند. حضور استادان برتر کشور، ایجاد مراکز پژوهشی و آزمایشگاه‌های تخصصی؛ این دانشگاه را جزو واحدهای برتر دانشگاه‌های آزاد اسلامی کشور قرار داده‌ است. واحد کرج دارای رتبه جامع می‌باشد که در بین واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور فقط تعداد محدودی از واحدهای دانشگاهی دارای این درجه می‌باشند. این دانشگاه توسط دکتر...

ادامه...


تماس با ما

آدرس دبیرخانه: کرج، انتهای رجایی شهر، تقاطع بلوار موذن و استقلال، مجتمع دانشگاهی امیرالمونین (ع)، دانشکده فنی مهندسی

تلفن‌های تماس: ۹۱ ۴۹ ۹۵۶ ۰۹۰۵ و ۹۱ ۴۹ ۹۵۶ ۰۹۰۵

زمان برگزاری: ۲۲ و ۲۳ آبان ماه ۱۳۹۷
پست الکترونیک: cmat [at] iromes [dot] ir


کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید

شروع همایش در:

ورود به سیستم

کاربر گرامی، در صورتی که ثبت نام نکرده اید روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید.
شایان ذکر است جهت شرکت در مسابقه، ارسال پروپوزال و استفاده از کلیه امکانات سایت ثبت نام ضروری می باشد.


ثبت نام

ثبت نام اولیه در سیستم برای همگان رایگان می‌باشد.

حامیان ویژه


حامیان کنفرانس