به منظور :
- ثبت نام در کنفرانس
- ارسال مقاله یا مقالات خود به دبیرخانه کنفرانس
- شرکت در کنفرانس
- شرکت در کارگاه آموزشی
- پرداخت هزینه و یا ثبت فیش
- و ...

پس از ثبت نام ایمیلی حاوی لینک فعالسازی برای شما ارسال می شود، شما باید بر روی لینک موجود در ایمیل کلیک کنید تا اکانت شما فعال شود و بتوانید از طریق صفحه ورود وارد سایت شوید.
در صورتی که ثبت نام همچنان نکرده اید جهت ثبت نام و شرکت در مسابقات، اینجا کلیک کنید.

- در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید، جهت ارسال رمز عبور جدید اینجا کلیک کنید.
- در صورتی که در امر ثبت نام یا در مراحل پرداخت دچار مشکل شده اید، اینجا کلیک کنید.
- در صورتی که در هنگام ثبت نام مشخصات خود را اشتباه وارد کردید، میتوانید با ورود به سیستم آنها را ویرایش کنید.

آخرین اخبار و اطلاعیه‌ها

اطلاعیه شماره 16

قابل توجه کلیه شرکت کنندگان چهاردهمین همایش علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی ایران:

آقای پروفسور محمد علی گلعذار، چهره ماندگار مهندسی مواد و متالورژی کشور، میهمان و سخنران ویژه مراسم اختتامیه چهاردهمین همایش علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی ایران خواهند بود.

 

اطلاعیه شماره 15

آخرین مهلت ثبت نام و نهایی کردن اسکان شرکت کنندگان چهاردهمین همایش علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی ایران 5 مهر ماه 1396 میباشد. بدیهی است مسئولیت عدم تخصیص اسکان پس از این تاریخ بر عهده شرکت کنندگان خواهد بود.

اطلاعیه شماره 14

قابل توجه کلیه شرکت کنندگان چهاردهمین همایش علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی ایران، برنامه زمان بندی همایش به شرح زیر میباشد:

 دریافت فایل

 

جدول زمانبندی ارائه شفاهی

جهت مشاهده جداول زمانبندی ارائه شفاهی اینجا کلیک بفرمایید.

دریافت فایل pdf جداول

جدول کد مقالات ارائه پوستر

جهت مشاهده جداول کد مقالات ارائه پوستر اینجا کلیک بفرمایید.

دریافت فایل pdf جداول

اطلاعیه شماره 13

قابل توجه کلیه شرکت کنندگان چهاردهمین همایش علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی ایران
اسامی پذیرفته شدگان نهایی مقالات همایش در دو بخش ارائه شفاهی و پوستر به صورت زیر میباشد:

لیست نهایی پذیرفته شدگان ارائه شفاهی

لیست نهایی پذیرفته شدگان ارئه پوستر

شرکت کنندگان بخش ارائه شفاهی تا ساعت 24، 30 شهریور ماه و بخش ارائه پوستر تا تاریخ 31 شهریور ماه فرصت دارند، هزینه شرکت در همایش را پرداخت و ثبت نام خود را نهایی کنند.

اطلاعیه شماره 12

با توجه به تمدید مهلت ارسال مقالات کامل تا تاریخ 15 شهریورماه، داوری مقالات ارسالی به دبیرخانه همایش در حال انجام بوده و نتایج داوری تا تاریخ چهارشنبه مورخ 22 شهریور ماه اعلام خواهد شد.

اطلاعیه شماره 11

با توجه به تماس های شرکت کنندگان محترم با دبیرخانه همایش و درخواست های مکرر نسبت به تمدید مهلت ارسال مقالات بدینوسیله به اطلاع میرساند مهلت ارسال مقالات کامل تا "15 شهریور" ماه تمديد گرديد.
بدیهی است این تاریخ به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

اطلاعیه شماره 10

دبیر خانه همایش به اطلاع کلیه شرکت کنندگان محترم می رساند جناب آقای پروفسور مهدی صالحی و جناب آقای پروفسور منصور سلطانیه سخنرانان کلیدی چهاردهمین همایش علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی ایران خواهند بود.

 

اطلاعیه شماره 9

با توجه به استقبال گسترده اساتيد، پژوهشگران، کارشناسان و دانشجويان سراسر کشور از چهاردهمین همایش علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی ایران و درخواست هاي مکرر نسبت به تمديد مهلت ارسال مقالات بدينوسيله به اطلاع مي رساند مهلت ارسال مقالات کامل تا 31 مرداد ماه تمديد گرديد.

صفحه قبل 1 2 صفحه بعد
18 خبر

معرفی همایش علمی دانشجویی مهندسی مواد

“سلسله همایشهای علمی دانشجویی مهندسی مواد”، از سال 1380 با هدف گردهمایی دانشگاهیان و صنایع مرتبط با مهندسی متالورژی به وجود آمد. در این همایش ها در کنار ارائه مقالات تخصصی، کارگاه های آموزشی ونشست های فنی برگزار می شد تا جامعه دانشگاهی و صنعتی کشور، فرصتی برای تبادل نظر و تعامل سازنده بدست آورند. این همایش، اولین فعالیت اتحادیه انجمن های علمی کل متالورژی کشور بود که بعدها به “سازمان علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی” موسوم شد.
در سال های آغازین، محوریت کار سازمان بر اجرای هرچه بهتر همایش به عنوان فعالیت اساسی و برند مجموعه بود و هرساله، یکی از دانشگاههای برتر کشور آن را میزبانی می کرد. تا آنجا که پس از چند دوره برگزاری موفق و شناخته شدن در سطح کشور، از دوره ششم به بعد، همه ساله بالغ بر 150 مقاله تائید شده در همایش و نیز حضور مدعوین ویژه از اتحادیه های صنعتی، به یکی از فعال ترین و قدرتمندترین گردهمایی های دانشجویی کشور بدل شد. دامنه این امر تا آنجا گسترده شد که در حاشیه هشتمین دوره همایش در دانشگاه صنعتی امیرکبیر، چندین نشست تخصصی با حضور چهره های برجسته صنعتی و دانشگاهی از نهادهای مرکزی کشور برگزار شد تا سنگ بنای نظام مهندسی مواد و متالورژی گذارده شود.

ادامه...

دانشگاه شهرکرد

معرفی:

دانشگاه شهرکرد در غرب شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری واقع است. در سابقه آن می‌توان گفت: در سال 1356 آموزشکده دام‌پروری شهرکرد در یک ساختمان استیجاری در جوار میدان دانشگاه شهرکرد با پذیرش 30 دانشجو در رشته دام‌پروری آغاز به کار کرد. پس از انقلاب فرهنگی و هم‌زمان با بازگشایی دانشگاه‌ها در سال 1361 آموزشکده کشاورزی شهرکرد فعالیت خود را با دو رشته کاردانی امور زراعی و امور دامی از سر می‌گیرد. در همین سال نیز زمینی به مساحت 150 هکتار جهت آموزشکده در غرب شهرکرد و حاشیه جاده سامان اختصاص می‌یابد.

در سال 1367 آموزشکده کشاورزی شهرکرد به مجتمع آموزش عالی ارتقاء یافت و علاوه بر دو رشته سابق در سه رشته جدید مهندسی کشاورزی زراعت و اصلاح نباتات، کاردانی منابع طبیعی (تکنولوژی مرتع و آبخیزداری) و کاردانی دامپزشکی دانشجو پذیرفت و...

ادامه...


تماس با ما

آدرس دبیرخانه: شهرکرد، بلوار رهبر، دانشگاه شهرکرد، دانشکده فنی مهندسی

شماره تماس : 34 16 32 32 038
همراه : 57 73 517 0937

زمان برگزاری : 11 و 12 مهر ماه 1396
پست الکترونیک : cmat [at] iromes [dot] irدسترسی سریع

پوستر همایش

شروع همایش در:

ورود به سیستم

کاربر گرامی، در صورتی که ثبت نام نکرده اید روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید.
شایان ذکر است جهت شرکت در مسابقه، ارسال پروپوزال و استفاده از کلیه امکانات سایت ثبت نام ضروری می باشد.


ثبت نام

ثبت نام اولیه در سیستم برای همگان رایگان می باشد

حامیان ویژه

  • شرکت ورق خودرو

حامیان کنفرانس